HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

1977-78Yılından itibaren faliyet gösteren firmamız Giyim ve Konfeksiyon la başladığımız iş hayatına siz değerli dostlerımızın istek ve talepleri üzere daha güzel hizmet verebilmek amacı ile Mobilya ve Beyaz eşya alanında en güzelini en hesaplı şekilde verebilmek için Öztürkler Ailesi olarak büyük bir çaba içersindeyiz…

 

İşimizi severek ve özenle yapıyoruz, belkide başarımızın yegane sebebide bu. Öztürkler Mobilya ve Giyim ekibine dahil olan herkes ile birlikte bu bilinç ve özveriyle büyümek ve gelişebilmek için Azimle bu yolda ilerliyoruz.

 

Hızla değişen ve gelişen teknelojiye ayak uydurarak işimizde en iyisini yapmak için sürekli araştırıyoruz. Alanımızdaki yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunları siz değerli müşterilerimiz için kullanılabilir meteryallar olacak şekilde uyarlamaya  çalışıyoruz. Satış sonrasında ürenlerimizde doğabilicek sorunlarda bahane değil ürünümüzün arkasında durarak çözüm üretmek için çalışıyoruz.

 

Hizmet verdiğimiz sektörlerde her ne olursa olsun, çalışma şartları ne şekilde düzenlenirse düzenlensin, eğer o alanda başarılı olmak istiyorsak mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz. Üzerinde çalıştığımız her işin akışını düzenliyor ve mobilya ekibimizde tüm çalışanlarımızın bu sürece sadık kalmasına özen gösreriyoruz.

 

Biz biliyoruz ki severek atılan her adım sizi doğruya ulaştırır; Biz işimizi severek yapıyoruz…

 

Bütün özlemlerimiz hayallerinizi gerçeye dönüştürebilmek!

Bu düşünceler içinde her görüş ve önerilerinize açığız ve bunlara önem vererek siz değerli dostlerımızı tanımak ve tanışmak üzere en kısa zamanda mağzalarımıza bekliyoruz.

 

 

HAYALLERİNİZİ  GERÇEĞE DÖNÜŞTÜRÜR….                                                                

 

ÖZTÜRKLER   HALI & MOBİLYA